Serum do rzęs, czyli produkt, który musi mieć każda kobieta

General 0 Comments

Nawet największe oczy muszą mieć właściwą oprawę. Zdrowe, długie i gęste rzęsy to marzenie każdej kobiety. Niestety, natura nie zawsze daje nam to, o czym marzymy. Bardzo często rzęsy są krótkie, łamliwe, cienkie. Na szczęście dzisiaj w sklepach kosmetycznych i aptekach znaleźć można specjalistyczne produkty , z pomocą których można szybko poprawić kondycję rzęs. Dobrze dobrane serum sprawi, że rzęsy staną się długie, gęste oraz przestaną wypadać. Na jakie składniki najczęściej stawiają producenci tego rodzaju kosmetyków? Jak powinno się stosować tego rodzaju kosmetyki?

Serum do rzęs: najpopularniejsze składniki
To, jakie składniki zastosowane zostały w serum do rzęs uzależnione jest rzecz jasna od producenta. Wskazać można jednak te, które stosowane są bardzo często. Jest to między innymi bimatoprost. Jest to substancja niezwykle silnie pobudzająca rzęsy do wzrostu. Jej dodatek sprawia, że serum świetnie wydłuża rzęsy, a efekty pojawiają się w bardzo krótkim czasie. Jednocześnie substancja jest bezpieczna i jej stosowanie nie jest związane z żadnym ryzykiem.

Niezwykle często serum do rzęs zawiera również prowitaminę B5 oraz witaminę E. Są to składniki , które wnikają głęboko w strukturę rzęs, a {w efekcie|w konsekwencji{ poprawiają ich kondycję. Rzęsy stają się znacznie mocniejsze, lśniące, mniej podatne na złamania. Substancją, po którą także naprawdę często sięgają producenci takich kosmetyków jest kwas hialuronowy. Solidnie nawilża on rzęsy, sprawia również, że stają się gładsze.

Wysokiej jakości serum do rzęs zawiera również alantoinę. Dzięki niej nie trzeba obawiać się podrażnień oraz zaczerwienia bardzo delikatnej okolicy oczu. Serum do rzęs – z uwagi na miejsce, w które się je nakłada – musi być skuteczne, ale także musi być delikatne. Właśnie dlatego producenci często stawiają na wyciągi roślinne. Do tych stosowanych naprawdę często zalicza się ten z tataraku działający przeciwzapalnie, a także z nagietka , który korzystnie wpływa na procesy regeneracyjne. Doskonale sprawdza się również wyciąg z lnu , który chroni przed wysuszeniem skóry. Do wyciągów, które także wykorzystywane są w przypadku takich kosmetyków zalicza się te z zielonej herbaty, pszenicy, nagietka, aloesu oraz palmy sabałowej.
Wśród składników aktywnych chętnie stosowanych w produkcji serum do rzęs stosowane są również nanopetydy oraz molekuły aminokwasów. To substancje dzięki którym serum jeszcze silniej wydłuża rzęsy. Dzięki nim rzęsy naprawdę w krótkim czasie stają też o wiele grubsze.

Po jakim czasie pojawią się efekty stosowania serum?
Sięgając po serum do rzęs, trzeba wiedzieć, że pierwsze efekty będą wyraźnie widoczne po około czterech tygodniach. Na oczekiwany efekt należy jednak poczekać zdecydowanie dłużej, bo nawet pół roku. Jeżeli jednak wybrałyśmy naprawdę wysokiej jakości serum, warto czekać. Rzęsy będą bowiem długie, gęste, naprawdę mocne, a oko będzie miało wyjątkową oprawę.

Serum do rzęs: gdzie kupić
Kosmetyk ten bez problemu znaleźć można aktualnie w każdym sklepie mającym w swojej ofercie kosmetyki https://www.przedluzanierzes.net.pl/ . Także niektóre apteki oferują najwyższej jakości kosmetyki dbające o nasze rzęsy.

W każdym sklepie kosmetycznym znaleźć można aktualnie wielki wybór serum do rzęs. To kosmetyk, który warto wprowadzić do swojej codziennej pielęgnacji. Odpowiednio dobrany skład skład oraz regularne stosowanie sprawią, że każda kobieta będzie mogła cieszyć się pięknymi, zdrowymi rzęsami, które odporne będą na uszkodzenia. Bez wątpienia wysokiej jakości serum do rzęs to kosmetyk, który warto stosować nawet wówczas, gdy nasze rzęsy są w dość dobrej formie. To kosmetyk wart swojej ceny nawet wtedy, kiedy ta nie jest zbyt niska.

Dodaj komentarz